Serwery Synology | Bezpieczeństwo w Twojej firmie - Cyber.pl

Serwer Synology w technologii NAS.

Bezpieczeństwo, szybkość pracy, kontrola nad przyrostem dokumentów.

Szukasz sprawdzonej metody przechowywania danych, obrotu informacji, ochrony przed atakami z zewnątrz i lepszej organizacji pracy w firmie? Zapoznaj się z nasza ofertą serwerów Synology w technologii NAS. Dzięki naszym rozwiązaniom unikniesz niechcianych wycieków danych, zadbasz o prawidłową organizację plików służbowych, uzyskasz kontrolę nad obiegiem informacji w firmie i nigdy nie utracisz istotnych danych dzięki backupom.

Czy zdarzyło ci się, że na komputerze służbowym pracownika zabrakło miejsca? Czy doświadczyłeś kiedyś zagubienia dokumentu, faktury lub ważnej umowy? Takie problemy to już przeszłość!

DLACZEGO WARTO
Poznaj korzyści płynące z posiadania własne infrastruktury serwerowej.
  • Kopie bezpieczeństwa całych maszyn (PC i serwery), danych, w różnych środowiskach.
  • Wymiana plików, udostępnianie, organizowanie danych.
  • Własna lokalna wewnętrzna chmura.
  • Zabezpieczenia zgodne z RODO.
  • Własne serwery domen (Active Directory).
  • Wirtualizacja usług lub całych maszyn.
  • Ochrona przed wirusami, ransomware i phishing.
MOŻLIWOŚCI

Poznaj możliwości rozwiązania NAS

Swobodny dostęp do plików z każdego miejsca.

Firmowy serwer Synology pozwoli Tobie i Twoim pracownikom na dostęp do scentralizowanej bazy dokumentów bez fizycznego zajmowania dużej przestrzeni. Odpowiednia konfiguracja zapewni dostęp do serwera tylko z określonych miejsc i połączeń sieciowych.

Pełna kontrola uprawnień i dostępu do plików.

Wybierz scentralizowane rozwiązania pamięci masowej, w których to Ty ustalasz zasady widoczności oraz dostępu do plików. Funkcja nadawania uprawnień pozwala na konfigurację uprawnień dla poszczególnych pracowników. Wszystko to bez nieporęcznych pośredników jak Google Drive, Dropbox czy napędy USB.

Inteligentny system kopii zapasowych.

Nie musisz już martwić się o utratę danych firmowych. Dzięki inteligentnej i w pełni zautomatyzowanej funkcji do backupów możesz w prosty sposób zapewnić ochronę dla danych oraz uprosicić proces ich przywracania.

FAQ

Pytania, które padają najczęściej

Świetne pytanie! Wielu z naszych klientów posiada własne działy księgowe które od lat w zorganizowany sposób przechowują dane na komputerach stacjonarnych lub w formie czysto papierowej. Serwer NAS pozwala na redukcję ryzyka płynącego z uszkodzenia fizycznego dysku i utraty danych. Kosztowne odzyskiwanie danych lub co gorsza permanentna utrata danych księgowości to częsty jeden z pierwszych powodów dla których nasi klienci wybierają serwery NAS.

Synology NAS jest stworzone do tego aby trwale i bezpiecznie przechowywać dane. Dostęp do konkretnych plików mają jedynie upoważnione osoby. Wiesz dokładnie kto, kiedy i z jakiej maszyny ingerował w pliki. Spełnia to wszystkie wymogi prawne bezpiecznego składowania i obiegu informacji w firmie. Jest to rozwiązanie idealne w świetle przepisów RODO.

W dużym skrócie tak, dzięki serwerom Synology Twoja firma będzie bardziej odporna na ataki z zewnątrz. Centralne przechowywanie danych bez dostępu z zewnątrz przy kontrolowanym dostępie uniemożliwia hakerom wyciąganie informacji, kradzież danych czy wyłudzanie opłat za odzyskanie skradzionych danych. Nawet w przypadku błędu ludzkiego jesteśmy w stanie szybko odzyskać dane bez uszczerbku dla firmy.

Tak, oczywiście. Nie tylko fizycznie zainstalujemy i skonfigurujemy serwer ale przeprowadzimy wszelkie niezbędne szkolenia dla pracowników oraz wsparcie administratora.

Szukasz odpowiedzi na nurtujące pytania?
Skontaktuj się.

Kontakt