Reklama AdWords | Promocja w Google - Cyber.pl

Kampanie reklamowe Google AdWords.

Reklama szyta na miarę.

W zależności od możliwości technologicznych Twojej strony, jesteśmy w stanie precyzyjnie zbadać kto, kiedy i na jakim etapie dokonywał zakupu dzięki reklamie Adwords a kiedy porzucił koszyk. Na podstawie zebranych i zanalizowanych danych będziesz mógł lepiej promować swoje produkty i usługi niezależnie od tego, czy prowadzisz sezonowy biznes, czy twoja oferta jest aktywna przez cały rok.

MOŻLIWOŚCI
Widoczność w sieci od zaraz.
  • Dobór optymalnych słów kluczowych.
  • Kierowanie na lokalizacje geograficzne.
  • To Ty wybierasz ile chcesz wydać na reklamę.
  • Raport z efektów 24/7.
  • Codzienna optymalizacja kampanii.
  • Darmowy kupon na 200 zł budżetu Adwords.
ZALETY

Dlaczego warto zamówić usługę?

Certyfikowany specjalista AdWords.

Kampania Google Adwords zostaje stworzona przez certyfikowanego profesjonalistę, przy pełnej współpracy z klientem.

Budżet reklamowy pod stałą kontrolą.

Reklama Adwords nigdy nie przekroczy zaplanowanego budżetu. Efekty w postaci ruchu będą widoczne już pierwszego dania!

Płatność tylko za efekty, rozliczenie w modelu CPC

Jasne zasady korzystania, płacisz jedynie za efekty – brak kliknięć w reklamę = brak kosztów.

FAQ

Pytania, które padają najczęściej

Koszt wykonania kampanii w Google Adwords to zaledwie 300 zł netto. Dodatkowo Google pobiera opłatę za wyświetlanie reklam. Ta opłata to właśnie budżet Adwords który ustala klient w oparciu o naszą analizę potencjalnych kosztów. Prowadzenie kampanii kosztuje dodatkowo 15% od kwoty budżetu wydanej w miesiącu.

Opłata stała za stworzenie kampanii jest naliczana i fakturowana od razu po starcie kampanii. Opłata za prowadzenie kampanii w wysokości 15% netto od wydanego budżetu jest naliczana na początku każdego następnego miesiąca na podstawie faktury Google.

W zależności od Twoich potrzeb reklamy Google Adwords wyświetlają się w wyszukiwarce, na stronach internetowych sieci reklamowej Google, sklepie Google, Youtube i Gmail. Jeżeli posiadasz specjalne materiały graficzne czy filmy to oczywiście jesteśmy w stanie pokazywać je w reklamach Google.

Google dba o wykluczenie wszelkich podejrzanych aktywności w reklamach będących próbą sztucznego zawyżenia kosztów reklamy. Kliknięcia z tego samego adresu IP, tego samego komputera lub tej samej lokalizacji są na bieżąco śledzone a ich nadmiar powoduje wstrzymanie wyświetlania reklam dla danego urządzenia i zwrot „wyklikanych” środków na konto Adwords.

Szukasz odpowiedzi na nurtujące pytania?
Skontaktuj się.

Kontakt