Wsparcie IT - Cyber.pl

Profesjonalne wsparcie infrastruktury IT.

Planujemy, doradzamy, wdrażamy, zabezpieczamy.

Dzięki naszemu wsparciu i doradztwu IT, Twoja firma zredukuje koszt funkcjonowania stanie się bardziej konkurencyjna. Wsparcie IT to nie tylko doradztwo i planowanie wdrożeń informatycznych ale i stałe wsparcie pracowników na płaszczyźnie automatyzacji działań i obsługi narzędzi informatycznych.

Darmowe wsparcie IT Twojej firmy przez 30 dni. Nie czekaj, zamów usługę jeszcze dzisiaj a otrzymasz aż miesiąc wsparcia zupełnie za darmo!

DLACZEGO WARTO
Zobacz, co zyskasz po podpisaniu umowy wsparcia
  • Planowanie i rozwój infrastruktury informatycznej w firmie.
  • Szkolenia i pomoc w obsłudze narzędzi informatycznych.
  • Doradztwo w kwestii wdrożeń nowych systemów informatycznych.
  • Wsparcie pracowników firmy on-line w systemie helpdesk.
  • Kwartalne / Półroczne raporty na temat stanu IT.
  • Audyt i optymalizacja kosztów informatyzacji firmy.
WSPÓŁPRACA

Jasne zasady współpracy.

Szkolenia dla pracowników firmy z zakresu IT.

Dzięki naszym szkoleniom i wsparciu on-line podniesiesz efektywność pracy swojego personelu niezależnie od branży. Każde wdrożenie nowego oprogramowania zostanie profesjonalnie objaśnione i sprawdzone w warunkach praktycznych pracy Twojej firmy. Dzięki outsourcingowi wsparcia IT zredukujesz drastycznie ilość roboczogodzin jaką Twoi pracownicy poświęcają na zadania robocze.

Pełna elastyczność w doborze profilu i zakresu działań.

Zakres działań naszych specjalistów oraz opłata miesięczna jest adekwatna do zapotrzebowania. Każda oferta wsparcia jest budowana indywidualnie i umożliwia wybór wyłącznie najbardziej problematycznych segmentów IT.

Formy wsparcia.

W zależności od stopnia zaawansowania preferujemy zarówno pomoc zdalną online (w miarę możliwości) a także dojazd osobisty naszego technika do firmy.

FAQ

Pytania, które padają najczęściej

Umowa na wsparcie IT jest ściśle uzależniona od zakresu prac oraz ilości komputerów / serwerów w firmie. Nie podajemy kwot ponieważ każda oferta jest szyta na miarę.

Aby skorzystać z pomocy wsparcia IT lub zgłosić problem skorzystaj z następujących metod kontaktu:
tel +48 730 936 465
email: serwis@cyber.pl
Nasz Dział IT bezzwłocznie skontaktuje się z tobą w celu rozwiązania problemu.

Oczywiście! Wsparcie IT obejmuje doradztwo w zakresie zakupu i modernizacji sprzętu komputerowego, serwerów lub metod zinformatyzowania działów firmy takich jak księgowość, sprzedaż, czy bezpieczeństwo danych. Posiadamy liczne upusty hurtowe na zakup sprzętu renomowanych producentów.

Nasi serwisanci i programiści pomogą w płynnej aktualizacji i połączeniu już istniejących serwisów informatycznych z nowymi rozwiązaniami. Dodatkowo zadbamy o to aby wszelkie licencje był aktywne tak aby nie tworzyć przerwy w pracy Twojej firmy.

Szukasz odpowiedzi na nurtujące pytania?
Skontaktuj się.

Kontakt