Poznaj ofertę +48 730 936 465

Zgłoszenia +48 730 503 509

Dedykowane aplikacje

Narzędzie, które ułatwi pracę w Twojej firmie

Tworzymy aplikacje internetowe w oparciu o najnowsze technologie, dobieramy najlepsze rozwiązania mające na celu zapewnienie firmom profesjonalnego narzędzia do koordynacji pracy w firmie. Indywidualnie zaprojektowana aplikacja pozwoli na płynną organizację zadań i pracowników w firmie. Tworzenie list zadań, przydzielanie zadań pracownikom, analiza skuteczności i stopnia postępu pracy, zapisywanie wyników pracy, raportowanie zadań – to jedne z wielu czynności, które mają zastosowanie w większości firm. Odpowiednia koordynacja pracy ułatwia i przyspiesza działania, dzięki czemu efektywność firmy znacznie rośnie. Nasze aplikacje przygotowywane są z niezwykłą starannością i precyzją. W projektach staramy się odzwierciedlić wizję Klienta, dokładnie zaplanować funkcjonalności, tak aby były jak najbardziej przyjazne i intuicyjne. Często doradzamy, wyjaśniamy, proponujemy alternatywy. Stawiamy na pozytywne relacje z Klientem i długoterminową współpracę.

Proces projektowo-wdrożeniowy

Analiza i planowanie

Rozmawiamy z Klientem, podpowiadamy, kreujemy rozwiązania.

Prototypy

Dokładnie planujemy, tworzymy makiety funkcjonalne.

Projekt graficzny

Przedstawiamy propozycje projektu graficznego.

Wdrożenie rozwiązań

Łączymy funkcjonalności, schematy działań.

a także

Testowanie

Sprawdzamy działanie poszczególnych funkcji i rozwiązań.

Korygowanie

Usprawniamy funkcje i niedociągnięcia projektowe.

Wdrożenie aplikacji

Wdrażamy oprogramowanie na serwerze produkcyjnym.

Opieka webmastera

Dbamy o niezawodność naszych rozwiązań, wspieramy Klienta.

Dlaczego My?

1Jesteśmy kreatywną firmą realizującą indywidualne potrzeby naszych Klientów. Każde wykonywane przez nas zlecenie bazuje na wzajemnej współpracy i szacunku. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

2Cechuje nas stały kontakt z klientami i ciągła gotowość do udzielania profesjonalnych rad. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT i liczne projekty świadczą o sile naszej marki.

3Profesjonalizm, innowacyjność oraz przejrzysta współpraca to fundament pracy naszego zespołu. Przestrzegamy terminowości, wdrażamy sprawdzone metody bazując na wiedzy naszych ekspertów.

4Przed rozpoczęciem każdego projektu dokładnie planujemy funkcjonalności, dobieramy najlepsze rozwiązania i technologie, analizujemy rynek i trendy aby jak najdokładniej sprostać potrzebom.

5Naszym priorystetem jest stworzenie dobrego jakościowo narzędzia, które pozwoli optymalizować oraz spełniać wszelkie modele biznesowe. Nasza praca jest naszą pasją!

Przykładowe realizacje

SKONTAKTUJ SIĘ z przedstawicielem naszej firmy i poznaj całą ofertę

Siedziba

CYBER.PL Sp. z o.o.
Mazowiecka 11/49
00-052 Warszawa

Oddział

ul.Łazienna 1D
21-500 Biała Podlaska
E-mail: biuro@cyber.pl

Informacje

NIP PL 525-257-76-12
REGON 147062671
KAPITAŁ ZAKŁADOWY 50 000 zł

Back to Top